Hakkımızda

Hoşgeldiniz! Sitemizi ziyaret ettiğiniz için teşekkür ederiz. Sizlere Online Sitemizde yeni ve ikinciel LEGO® yapı parçaları sunmaktan ve Türkiye genelinde bir ilki gerçekleştirmekten kıvanç duymaktayız. Amacımız Sizlere geniş bir ürün yelpazesi sunmak, ulaşılması güç ve nadir bulunabilen değerli LEGO® taşlarını tedarik etmektir. Bunun yanı sıra LEGO® yapım parçaları hakkında gerekli genel bilgileri paylaşmaktır. Sitemize ve LEGO® Ürünlerimize göz atmanın tadını çıkarmanızı umuyoruz!

Türkiye´de başlangıç tarihimiz 01 Şubat 2020 dir.

Henüz çok yeni olan sitemizin ardında ortalama 10 senelik LEGO® tecrübesi olan bir ekibimiz bulunmaktadır. Tecrübemiz; yurtdışında Ustones.de ile başlamış olup, milyonlarca LEGO® yapı parçalarını on binlerce LEGO® hayranlarına teslim etmemizdir. Bu mutluluğu güzel yurdumuz Türkiye´ye de aşılamayı kendimize hedef edindik. Genelinde yurtdışından tedarik ettiğimiz ve %100 orijinal olan LEGO® ürünlerini, en kısa bir zaman zarfında Siz değerli LEGO® sevenlere sunmak bizler için bir onurdur. 

Sitemizin temel kaynak ve verileri ingilizce/almanca olduğundan, ilk etapta türkçe tercümesi zaman alacaktır. Fakat bu ürünlerimizi Sizlere ulaştırmakta bir engel teşekkül etmeyecektir. İlk hedefimiz mümkün olduğu kadar LEGO® yapı taşı çeşitlerini ulaşılabilir hale getirmektir. Tercümeden kastımız; her bir LEGO® ürün tasarımına türkçe tabirler yakıştırmaktır. 

LEGO® Hakkında:

LEGO® ürünleri uçsuz bucaksız olup, oyuncak sektöründe tarihe imzasını atmıştır. Kalite ve sağlamlık açısından dünya çapında kendine rakip tanımayan bu ürünler, oyuncaktan öte, çocuklar harici her yaş ve meslek gurubuna ait milyonlarca insanı büyülemektedir. 

...devam edecek